Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Chrząstowice

Kolorowy pasek

Wójt Gminy Chrząstowice - kadencja 2014-2018

WÓJT GMINY CHRZĄSTOWICE

 

FLORIAN CIECIOR urodzony 30 kwietnia 1961 r. w Chrząstowicach. Żonaty, 5 dzieci. Wykształcenie średnie techniczne o profilu rolniczym, od 1988 roku nieprzerwanie pełnił funkcję radnego, przez dwie kadencje pracował w Zarządzie Gminy – w latach 1994-1998 jako członek Zarządu, natomiast w latach 1998-2002 jako społeczny Zastępca Wójta. Stanowisko etatowego Zastępcy Wójta sprawował od 1 stycznia 2003 r. do 30 listopada 2014 r. Od 1 grudnia 2014 r. Wójt Gminy Chrząstowice. 

 

Metadane

Źródło informacji:Grażyna Fila
Data utworzenia:2014-12-02 10:14:38
Wprowadził do systemu:Grażyna Fila
Data wprowadzenia:2014-12-02 10:14:48
Opublikował:Grażyna Fila
Data publikacji:2014-12-02 10:19:02
Ostatnia zmiana:2014-12-02 10:19:02
Ilość wyświetleń:1626

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij