Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Chrząstowice

Kolorowy pasek

Sołectwa w gminie Chrząstowice (KADENCJA 2006-2010)

WYKAZ
GMINNYCH JEDNOSTEK POMOCNICZYCH

 

SOŁECTWA GMINY CHRZĄSTOWICE

 


     I.     CHRZĄSTOWICE
    II.    DANIEC
   III.    DĄBROWICE
  IV.     DĘBIE
   V.     DĘBSKA KUŹNIA
  VI.     FALMIROWICE
 VII.     LĘDZINY
VIII.    NIWKI
  IX.     SUCHY BÓR


 

I. SOŁECTWO CHRZĄSTOWICE

 

Sołtys - Helena Grysko

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Dominika Loch - Przewodnicząca
2. Paweł Duda
3. Helena Grysko
4. Marian Mateja
5. Marcin Pasoń
6. Małgorzata Strzelec
7. Henryk Tarkowski

 


 

II. SOŁECTWO DANIEC

 

Sołtys – Krzysztof Filla

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Mirosław Grzyb - Przewodniczący
2. Ginter Barucki

3. Renata Cohaus

4. Józef Damastej

5. Krzysztof Filla

6. Lidia Filla

7. Sylwia Grabowska

8. Mirosław Janiszewski

9. Ryszard Pasoń


 

III. SOŁECTWO DĄBROWICE

 

Sołtys – Bernard Szepela

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Rafał Lyra – Przewodniczący

2. Bernard Szepela
3. Anna Adamiec
4. Anna Kurc
5. Waldemar Skrzypczyk



 

IV. SOŁECTWO DĘBIE

 

Sołtys – Gerard Kurc


Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Gabriela Wanat - Przewodnicząca
2. Sebastian Buhl

3. Bruno Giza
4. Gerard Kurc
5. Gabriela Mularczyk

6. Irena Rogocz

 


 

V. SOŁECTWO DĘBSKA KUŹNIA

 

Sołtys - Mirosław Żurek 

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Krystyna Jakuczek - Przewodnicząca
2. Andrzej Brzezina

3. Jan Łysy
4. Adam Michalski
5. Mirosław Pasoń
6. Mirosław Żurek 



 

VI. SOŁECTWO FALMIROWICE

 

Sołtys - Piotr Zasuwa

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Róża Staffa
2. Jan Piechota
3. Tomasz Skowronek 
4. Horst Fabisz

 

VII. SOŁECTWO LĘDZINY

 

Sołtys – Irena Gondro


Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Waldemar Rajtor - Przewodniczący
2. Ernest Duda

2. Irena Gondro
3. Józef Gondro
4. Andrzej Ledwig

6. Milko Stokłosa

 


 

VIII. SOŁECTWO NIWKI

 

Sołtys – Teresa Pasoń

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Adela Czyrnia
2. Józef Jonczyk

3. Ryszard Klyk 
4.  Teresa Pasoń

5. Brygida Szmidt


 

IX. SOŁECTWO SUCHY BÓR

 

Sołtys - Andrzej Nowak

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Aleksandra Gawryś - Przewodnicząca
2. Władysław Bagiński
3. Stanisław Grygiel
4. Andrzej Nowak 
5. Wacław Puciłowski 
6. Hanna Puślecka
7. Ryszard Puślecki 
8. Ludwik Popiel 
9. Dorota Szczęsny
 


 

Załączniki

Statut Sołectwa Chrząstowice (69.5kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Daniec (68.9kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Dąbrowice (69.4kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Dębie (69.8kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Dębska Kuźnia (71.1kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Falmirowice (68.8kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Lędziny (71.4kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Niwki (68.9kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Statut Sołectwa Suchy Bór (69.1kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Barbara Wyrwas, Grażyna Fila
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Grażyna Fila
Data wprowadzenia:2005-01-28 00:00:00
Opublikował:Grażyna Fila
Data publikacji:2006-12-01 13:40:50
Ostatnia zmiana:2011-02-02 08:36:04
Ilość wyświetleń:6398
Urząd Gminy Chrząstowice
Dworcowa 38, 46-053 Chrząstowice

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij