Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Chrząstowice

Kolorowy pasek

Sołtysi i rady sołeckie w gminie Chrząstowice (KADENCJA 2010-2014)

WYKAZ
GMINNYCH JEDNOSTEK POMOCNICZYCH

 

SOŁECTWA GMINY CHRZĄSTOWICE

 


     I.     CHRZĄSTOWICE
    II.    DANIEC
   III.    DĄBROWICE
  IV.     DĘBIE
   V.     DĘBSKA KUŹNIA
  VI.     FALMIROWICE
 VII.     LĘDZINY
VIII.    NIWKI
  IX.     SUCHY BÓR


 

I. SOŁECTWO CHRZĄSTOWICE

 

Sołtys - Helena Grysko

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Henryk Tarkowski - Przewodniczący
2. Elżbieta Bakanowicz - Zastępca Przewodniczącego
3. Aneta Cichoń - Członek
4. Beata Cichoń - Członek
5. Sebastian Faron - Członek

6. Helena Grysko - Członek
7. Rajmund Żmuda - Członek


 

II. SOŁECTWO DANIEC

 

Sołtys – Krzysztof Filla

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Lidia Filla - Przewodniczący
2. Jacek Wieszołek - Zastępca Przewodniczącego
3. Renata Cohaus - Członek
4. Krzysztof Filla - Członek
5. Mirosław Grabowski - Członek
6. Sylwia Grabowska - Członek
7. Ginter Jaxy - Członek
8. Dawid Kowalczyk - Członek
9. Ryszard Pasoń - Członek


 

III. SOŁECTWO DĄBROWICE

 

Sołtys – Mateusz Walecko

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Waldemar Skrzypczyk - Przewodniczący
2. Anna Adamiec-Golas - Zastępca Przewodniczącego
3. Henryk Kurc - Członek
4. Mateusz Walecko - Członek
5. Ilona Wierszak - Członek


 

IV. SOŁECTWO DĘBIE

 

Sołtys – Gerard Kurc

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Gabriela Mularczyk - Przewodniczący
2. Krzysztof Niestrój - Zastępca Przewodniczącego
3. Grażyna Fila - Członek
4. Gerard Kurc - Członek
5. Krzysztof Lewecki - Członek
6. Konrad Wójcik - Członek


 

V. SOŁECTWO DĘBSKA KUŹNIA

 

Sołtys - Mirosław Żurek

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Krystyna Jakuczek - Przewodniczący
2. Adam Michalski - Zastępca Przewodniczącego
3. Łukasz Nowak - Członek
4. Magdalena Ratuszny - Członek
5. Michał Sawlik - Członek
6. Wioletta Szwuger - Członek
7. Mirosław Żurek - Członek


 

VI. SOŁECTWO FALMIROWICE

 

Sołtys - Piotr Zasuwa

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Jan Piechota - Przewodniczący
2. Tomasz Skowronek - Zastępca Przewodniczącego
3. Damian Mrocheń - Członek
4. Waldemar Wysada - Członek
5. Piotr Zasuwa - Członek

 

VII. SOŁECTWO LĘDZINY

 

Sołtys – Irena Gondro

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Waldemar Rajtor - Przewodniczący
2. Sebastian Kiwus - Zastępca Przewodniczącego
3. Ernest Duda - Członek
4. Irena Gondro - Członek
5. Andrzej Ledwig - Członek


 

VIII. SOŁECTWO NIWKI

 

Sołtys – Teresa Pasoń

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Józef Jonczyk - Przewodniczący
2. Andrzej Piotrowski - Zastepca Przewodniczącego
3. Ryszard Klyk - Członek
4. Teresa Pasoń - Członek
5. Brygida Szmidt - Członek


 

IX. SOŁECTWO SUCHY BÓR

 

Sołtys - Andrzej Nowak

Skład osobowy Rady Sołeckiej:
1. Dawid Ozimek - Przewodniczący
2. Lucilla Kossowska - Zastępca Przewodniczącego
3. Marek Baron - Członek
4. Roland Micheń - Członek
5. Andrzej Nowak - Członek
6. Hanna Puślecka - Członek
7. Ryszard Puślecki - Członek
8. Dorota Szczęsny - Członek


 Wybory sołtysów i członków rad sołeckich przeprowadzone zostały na terenie gminy Chrząstowice w dniach od 01.02.2011 r. do 10.03.2011 r.

Urząd Gminy Chrząstowice
Dworcowa 38, 46-053 Chrząstowice

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij