Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Chrząstowice

Kolorowy pasek

Kontakt z radnymi

BIURO RADY GMINY CHRZĄSTOWICE
46-053 Chrząstowice, ul. Dworcowa 38
pokój nr 20
tel. 774219613 wew. 116, 774219696 wew. 116; fax. 774219666
e-mail: biuro@chrzastowice.pl, http://chrzastowice.bip.net.pl

 

Adresy e-mail radnych:


Chrząstowice:
Okręg nr 1: Mirosław Tomasiak miroslaw.tomasiak@chrzastowice.pl 
Okręg nr 2: Krzysztof Warzecha krzysztof.warzecha@chrzastowice.pl 
Okręg nr 3: Justyna Wieszołek justyna.wieszolek@chrzastowice.pl

Daniec:
Okręg nr 4: Tadeusz Dynowski tadeusz.dynowski@chrzastowice.pl
Okręg nr 5: Mirosław Grabowski miroslaw.grabowski@chrzastowice.pl
Okręg nr 6: Jacek Wieszołek jacek.wieszolek@chrzastowice.pl

Dąbrowice i Falmirowice:
Okręg nr 7: Piotr Zasuwa piotr.zasuwa@chrzastowice.pl

Dębie:
Okręg nr 8: Małgorzata Graczyk malgorzata.graczyk@chrzastowice.pl

Dębska Kuźnia:
Okręg nr 9: Mirosław Pasoń miroslaw.pason@chrzastowice.pl
Okręg nr 10: Alicja Malińska alicja.malinska@chrzastowice.pl 
Okręg nr 11: Horst Skowronek horst.skowronek@chrzastowice.pl  

Lędziny:
Okręg nr 12: Andrzej Ledwig andrzej.ledwig@chrzastowice.pl

Lędziny:
Okręg nr 13:  Beata Weinert beata.weinert@chrzastowice.pl

Suchy Bór:
Okręg nr 14: Lech Kowalski lech.kowalski@chrzastowice.pl
Okręg nr 15: Łukasz Nowak lukasz.nowak@chrzastowice.pl


Metadane

Źródło informacji:Grażyna Fila
Data utworzenia:2014-12-22 09:47:29
Wprowadził do systemu:Grażyna Fila
Data wprowadzenia:2014-12-22 09:47:44
Opublikował:Grażyna Fila
Data publikacji:2014-12-22 09:58:01
Ostatnia zmiana:2018-12-03 11:08:21
Ilość wyświetleń:1773

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij