Zamknij okno Drukuj dokument

Sołtysi i rady sołeckie w kadencji 2014-2018

 

SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE W KADENCJI 2014-2018 

 


I. SOŁECTWO CHRZĄSTOWICE

Sołtys -  Elżbieta Bakanowicz

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Mateusz Blaik - Przewodniczący

2. Tomasz Kowalczyk - Z-ca Przewodniczącego

3. Elżbieta Bakanowicz

4. Paweł Bednorz

5. Lidia Buhl

6. Danuta Grzesiek-Pasoń

7. Małgorzata Strzelec

 

 

II. SOŁECTWO DANIEC

Sołtys - Tadeusz Dynowski

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Anna Bannert - Przewodnicząca

2. Mirosław Grabowski - Z-ca Przewodniczącej

3. Rudolf Cohaus

4. Tadeusz Dynowski

5. Joachim Polok

6. Mateusz Polok

7. Jan Stach

8. Jacek Wieszołek

9. Karol Zienć

 

 

III. SOŁECTWO DĄBROWICE

Sołtys - Mateusz Walecko

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Waldemar Skrzypczyk - Przewodniczący

2. Rafał Lyra - Z-ca Przewodniczącego

3. Piotr Adamiec

4. Sylwia Schmidt

5. Mateusz Walecko

 

 

IV. SOŁECTWO DĘBIE

Sołtys - Gerard Kurc do dnia 01.07.2018 r.

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Gabriela Mularczyk - Przewodnicząca

2. Sebastian Szepela - Z-ca Przewodniczącej

3. Małgorzata Graczyk

4. Gerard Kurc do dnia 01.07.2018 r.

5. Krzysztof Lewecki

6. Konrad Wójcik

 

 

V. SOŁECTWO DĘBSKA KUŹNIA

Sołtys - Mirosław Żurek

Skład osobowy Rady Sołeckiej :

1. Wioletta Szwuger - Przewodnicząca

2. Natalia Żurek - Z-ca Przewodniczącej

3. Jan Łysy

4. Kamil Pluta

5. Michał Sawlik

6. Józef Sobek

7. Mirosław Żurek 

 

 

VI. SOŁECTWO FALMIROWICE

Sołtys - Piotr Zasuwa

Skład osobowy Rady Sołeckiej :

1. Róża Staffa - Przewodnicząca

2. Tomasz Słotwiński - Z-ca Przewodniczącej

3. Edward Szczygielski

4. Waldemar Wysada

5. Piotr Zasuwa

 

 

VII. SOŁECTWO LĘDZINY

Sołtys - Irena Gondro

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Andrzej Ledwig - Przewodniczący

2. Urszula Szczecińska - Z-ca Przewodniczącego

3. Ernest Duda

4. Irena Gondro 

5. Dariusz Gonsior

 

VIII. SOŁECTWO NIWKI  

Sołtys - Teresa Pasoń

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Andrzej Piotrowski - Przewodniczący

2. Tomasz Stempniewicz - Z-ca Przewodniczącego

3. Ryszard Klyk

4. Teresa Pasoń

5. Barbara Woźniak

 

 

IX. SOŁECTWO SUCHY BÓR

Sołtys  - Lucilla Kossowska do dnia 11.10.2015 r. / Sołtys - Andrzej Nowak od dnia 01.12.2015 r.

Skład osobowy Rady Sołeckiej:

1. Dawid Ozimek - Przewodniczący

2. Grzegorz Biliński - Zastępca Przewodniczącego

3. Jan Bakalarz do dnia 10.03.2018 r.

4. Marcin Jabłoński 

5. Krystyna Jaroch 

6. Jarosław Kostyła

7. Joanna Piłat 

8. Lucilla Kossowska do dnia 11.10.2015 r. / Andrzej Nowak od dnia 01.12.2015 r.

Metadane

Źródło informacji:Grażyna Fila
Data utworzenia:2015-01-29 14:27:41
Wprowadził do systemu:Grażyna Fila
Data wprowadzenia:2015-01-29 14:27:48
Opublikował:Grażyna Fila
Data publikacji:2015-01-29 14:50:22
Ostatnia zmiana:2018-07-04 13:47:08
Ilość wyświetleń:1410