Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

W dniach od 19 do 27 stycznia 2021 r. odbyły się na terenie Gminy Chrząstowice eliminacje gminne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021:

  • 19.01.2021 r. (wtorek) o godz. 9.00 - Konkurs Polonistyczny w Publicznej Szkole Podstawowej w Chrząstowicach
  • 20.01.2021 r. (środa) o godz. 9.00 - Konkurs Języka Angielskiego w Publicznej Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni
  • 21.01.2021 r. (czwartek) o godz. 9.00 - Konkurs Języka Niemieckiego w Publicznej Szkole Podstawowej z punktem przedszkolnym w Dańcu
  • 22.01.2021 r. (piątek) o godz. 9.00 - Konkurs Matematyczny w Publicznej Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni
  • 25.01.2021 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 - Konkurs Historyczny w Publicznej Szkole Podstawowej w Chrząstowicach
  • 26.01.2021 r. (wtorek) o godz. 9.00 - Konkurs Geograficzny w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu
  • 27.01.2021 r. (środa) o godz. 9.00 - Konkurs Biologiczny w Publicznej Szkole Podstawowej w Chrząstowicach

Szkoły podstawowe z terenu Gminy Chrząstowice nie przystąpiły do II etapu Konkursu Chemicznego oraz II etapu Konkursu Fizycznego.

 

Poniżej publikujemy wyniki wszystkich uczestników etapu gminnego z terenu Gminy Chrząstowice, po weryfikacji prac przez Wojewódzkie Komisje Konkursowe!

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny w roku szkolnym 2020/2021 - etap II (gminny)  

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość uzyskanych punktów Ilość uzyskanych punktów w % Pełna nazwa szkoły, adres z kodem pocztowym, telefon, szkoły, fax, e-mail Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
1 Karolina Gaś 8 51 85 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Karolina Wałowska
2 Adam Gołębiowski 8 42 70 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Iwona Knuter-Suszczyńska
3 Łukasz Pasoń 8 31 51 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Iwona Knuter-Suszczyńska

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – Lista wszystkich uczniów po weryfikacji prac po etapie miejsko/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejsko/gminnego – Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego w roku szkolnym 2020/2021 - etap II (gminny)

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość uzyskanych punktów Ilość uzyskanych punktów w % Pełna nazwa szkoły, adres z kodem pocztowym, telefon, szkoły, fax, e-mail Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
1 Franciszek Czetyrbok 8 86 86 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Alina Matusz
2 Aleksandra Galus 6 85 85 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Konrad Wolak
3 Kacper Fuhl 8 72 72 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Konrad Wolak
4 Marcel Cichoń 7 65 65 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu,
46-053 Dębie, ul. Wiejska 18, tel./fax 774219616, e-mail: sekretariat@psp-debie.pl
Konrad Wolak
5 Miłosz Niesłony 8 64 64 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Alina Matusz
6 Marta Gaida 8 62 62 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Niwecka 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Alina Matusz
7 Agata Wołowska 4 51 51 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu,
46-053 Dębie, ul. Wiejska 18, tel./fax 774219616, e-mail: sekretariat@psp-debie.pl
Konrad Wolak

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – lista wszystkich uczniów po weryfikacji prac po etapie miejsko/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejsko/gminnego – lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – Lista uzupełniająca uczestników konkursu po weryfikacji prac po etapie miejskim/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego zakwalifikowanych do etapu III

 

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2020/2021 - etap II (gminny)

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość uzyskanych punktów Ilość uzyskanych punktów w % Pełna nazwa szkoły, adres z kodem pocztowym, telefon, szkoły, fax, e-mail Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
1 Emily Bartek 7 131,75 94,11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Magdalena Wiora/Tomasz Gawlas
2 Maria Bartek 5 127 90,71 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Magdalena Wiora/Tomasz Gawlas
3 Emilia Buhl 7 113 80,71 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Barbara Bartek
4 Manuela Kanz 7 109,25 78 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Barbara Bartek
5 Olivia Warzecha 8 108,5 77,5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Tomasz Gawlas
6 Monika Juraschek 8 106,5 76 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Anna Buhl
7 Clara Ruschke 7 91,5 65 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Barbara Bartek
8 Liwia Szwuger 8 90,50 64,60 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Anna Buhl
9 Jakub Baszczyn 8 86,50 61,70 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Anna Buhl
10 Laura Gisa 7 85,00

60,70

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu,
46-053 Dębie, ul. Wiejska 18, tel./fax 774219616, e-mail: sekretariat@psp-debie.pl

Joanna Janik
11

Jonathan Nowak

6

84,25

60,17

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl

Anna Buhl

12 Katarzyna Patoła 8 57 41 Publiczna Szkoła Podstawowa z punktem przedszkolnym w Dańcu, 46-053 Daniec, ul. Utracka 8, tel. 774219677, e-mail: sekretariat@spdaniec.pl Elisabeth Fikus

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – Lista wszystkich uczniów po weryfikacji prac po etapie miejsko/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejsko/gminnego – Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny w roku szkolnym 2020/2021 - etap II (gminny)

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość uzyskanych punktów Ilość uzyskanych punktów w % Pełna nazwa szkoły, adres z kodem pocztowym, telefon, szkoły, fax, e-mail Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
1 Karolina Gaś 8 32 80 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Bożena Koksa
2 Dominik Kiwus 8 21 82,5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dębskiej Kuźni, 46-053 Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53, tel./fax 774218146, e-mail: sekretariat@debskakuznia.pl Bożena Koksa

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – Lista wszystkich uczniów po weryfikacji prac po etapie miejsko/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejsko/gminnego – Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny w roku szkolnym 2020/2021 - etap II (gminny)

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość uzyskanych punktów Ilość uzyskanych punktów w % Pełna nazwa szkoły, adres z kodem pocztowym, telefon, szkoły, fax, e-mail Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
1 Adam Gołębiowski 8 54 90 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Katarzyna Grabarz
2 Sara Kulas 7 38 63 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl

Anna Gołębiowska

Katarzyna Grabarz

3 Paweł Wojtyczka 7 35 58 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu,
46-053 Dębie, ul. Wiejska 18, tel./fax 774219616, e-mail: sekretariat@psp-debie.pl
Tomasz Koralewski
4 Roksana Grzesik 7 25 42 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Anna Gołębiowska
Katarzyna Grabarz
5 Tomasz Chrząstek 7 21 35 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Anna Gołębiowska
Katarzyna Grabarz

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – Lista wszystkich uczniów po weryfikacji prac po etapie miejsko/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejsko/gminnego – Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

 

Wojewódzki Konkurs Geograficzny w roku szkolnym 2020/2021 - etap II (gminny)

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość uzyskanych punktów Ilość uzyskanych punktów w % Pełna nazwa szkoły, adres z kodem pocztowym, telefon, szkoły, fax, e-mail Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
1 Fabian Wierszak 7 59 65,55 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu,
46-053 Dębie, ul. Wiejska 18, tel./fax 774219616, e-mail: sekretariat@psp-debie.pl
Sylwia Widawska
2 Piotr Cebula 45 50 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu,
46-053 Dębie, ul. Wiejska 18, tel./fax 774219616, e-mail: sekretariat@psp-debie.pl
Sylwia Widawska

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – Lista wszystkich uczniów po weryfikacji prac po etapie miejsko/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejsko/gminnego – Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny w roku szkolnym 2020/2021 - etap II (gminny)

 

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Ilość uzyskanych punktów Ilość uzyskanych punktów w % Pełna nazwa szkoły, adres z kodem pocztowym, telefon, szkoły, fax, e-mail Imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna
1 Jan Kołodziej 6 14 35 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach,
46-053 Chrząstowice, ul. Szkolna 1, tel./fax 774219619, e-mail: sekretariat@spstaszic.pl
Agnieszka Wojciechowska

Wyniki etapu miejskiego/gminnego – Lista wszystkich uczniów po weryfikacji prac po etapie miejsko/gminnym Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021

Wyniki etapu miejsko/gminnego – Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu III Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego w roku szkolnym 2020/2021